Reference firmy KGF hydraulika

Za veškerou dobu existence ryze české profesionální hydraulické firmy KGF jsme realizovali stovky akcí u našich zákazníků jak z malých firem, tak i pro největší stavební firmy v České republice, Slovensku, ale i v zahraničí. Podíleli jsme se, nebo přímo kompletně řídili mnoho zvedání mostů, jak malých, tak i velmi rozsáhlých a obrovských staveb. Dokážeme na míru zvedat i netradiční věci, jako jsou střechy bez jejich rozebírání apod. Náš výčet akcí je opravdu velmi pestrý, proto uvádíme pro představu některé z nich:

Tlumiče kmitů Bílovice nad Svitavou

Pro snížení svislých kmitů a výrazného zvýšení komfortu pro chodce a cyklisty jsme v lednu 2023 pro lávku přes řeku Svitavu v Bílovicích nad Svitavou navrhli, vyrobili a ve spolupráci s dodavatelem lávky namontovali laděný hmotnostní tlumič s těmito parametry:

TMDV-350-2,93

Kmitající hmotnost

350 kg

Celková hmotnost

440 kg

Vlastní frekvence

2,93 Hz

Tlumiče kmitů

Tlumiče Mladá Boleslav

Pro novou lávku přes řeku Jizeru v Mladé Boleslavi, která propojuje areál Krásné louky s pravým břehem Jizery a vývojovým centrem Škody Auto jsme vyrobili a ve spolupráci s hlavním dodavatelem lávky namontovali celkem 8 kusů laděných hmotnostních tlumičů (pohlcovačů kmitů) s těmito parametry:

TMDV-1000-2,015     2 kusy

Kmitající hmotnost

1 000 kg

Celková hmotnost

1 100 kg

Vlastní frekvence

2,015 Hz

 

 

TMDV-450-3,81      4 kusy

Kmitající hmotnost

450 kg

Celková hmotnost

530 kg

Vlastní frekvence

3,81 Hz

 

TMDV-400-4,63     2 kusy

Kmitající hmotnost

400 kg

Celková hmotnost

480 kg

Vlastní frekvence

4,63 Hz

 

I přes poměrně členitou konstrukci mostovky se podařilo zakomponovat tyto pohlcovače kmitů bez výrazného narušení architektonického pohledu na lávku. Posuďte sami.

Tlumiče kmitůTlumiče kmitů

Tlumiče kmitů

Tlumiče kmitů

Zvedaní Čekanického mostu pro firmu Swietelski stavební s.r.o v roce 2012

S firmou Swietelski spolupracujeme velmi často, tato společnost využívá naše hydraulické soupravy společnosti KGF hydraulika při jejich stavbách železnic a mostů. Na akci při zvedání Čekanického mostu jsme využili naše inovované zařízení synchronní zařízení KGF s elektronickým měřením zdvihu. Toto zařízení významně urychluje pracovní výokn a podstatně zvyšuje celkovou bezpečnost. Měření samozřejmě probíhá bezdrátově přenosem do PC, kde je možná přesná kontrola parametrů, které jsme nastavili a můžeme monitorovat celkový průběh akce. Samozřejmostí je elektronický protokol s grafickým výstupem.

Hydraulika - zvedání mostuHydraulika - zvedání mostuHydraulika - zvedání mostuZvedání Čekanického mostuHydraulika - zvedání mostu

Hydraulické tlumiče kmitů Strakonická lávka

Na řece Otavě jsme vyvinuli, vyrobily a také namontovali 4 kusy hydraulických tlumičů TK10-150 o tlumící síle 4 x 100 kN a zdvihu 1500 mm. Účelem tlumičů je ztlumení podélných vodorovných kmitů mostní konstrukce.

Hydraulické tlumiče na lávceHydraulické tlumiče na lávceHydraulické tlumiče na lávceHydraulické tlumiče na lávceHydraulické tlumiče na lávce

ZVEDÁNÍ VELKOSTROJE V UHELNÉM DOLE BÍLINA SD 1. STROJÍRENSKÁ A. S. 4/2009

Dostali jsme za úkol zvednout velkostroj na dobývání uhlí kvůli opravě kuličkového ložiska o přibližně 10 - 15 cm. Použili jsme špičkové zařízení 16-ti kusů krátkých válců s pojistnou maticí typu KM 200 - 150 HS o celkové nosnosti 3200 tun s motorovým čerpadlem na 700 bar o příkonu 7,5KW a rozvodným ovládacím zařízením včetně hadic a příslušenství.

Hydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaní

Výčet jednotlivých referencí je opravdu velký a v případě Vašeho zájmu Vám můžeme doložit mnohé další, abyste se ujistili, že jednáte se špičkovými profesionály v oboru.

Tlumiče pro Trojskou lávku - říjen 2020

Vyrobili jsme pro Trojskou lávku přes řeku Vltavu v Praze čtyři vertikální laděné hmotnostní tlumiče kmitů:

TMDV- 1250-1,62     2 kusy

Kmitající hmotnost

1 250kg

Celková hmotnost

1 500 kg

Vlastní frekvence

1,62 Hz

 

TMDV- 1250-1,85    2 kusy

Kmitající hmotnost

1 250kg

Celková hmotnost

1 500 kg

Vlastní frekvence

1,85 Hz

 

Tlumiče jsme namontovali, doladili a úspěšně odzkoušeli.

 

 

 
 
 

Novinky

 Copyright © 2019 KGF hydraulika - hydraulické válce a čerpadla z ČR.