Reference firmy KGF hydraulika

Za veškerou dobu existence ryze české profesionální hydraulické firmy KGF jsme realizovali stovky akcí u našich zákazníků jak z malých firem, tak i pro největší stavební firmy v České republice, Slovensku, ale i v zahraničí. Podíleli jsme se, nebo přímo kompletně řídili mnoho zvedání mostů, jak malých, tak i velmi rozsáhlých a obrovských staveb. Dokážeme na míru zvedat i netradiční věci, jako jsou střechy bez jejich rozebírání apod. Náš výčet akcí je opravdu velmi pestrý, proto uvádíme pro představu některé z nich:

Zvedaní Čekanického mostu pro firmu Swietelski stavební s.r.o v roce 2012

S firmou Swietelski spolupracujeme velmi často, tato společnost využívá naše hydraulické soupravy společnosti KGF hydraulika při jejich stavbách železnic a mostů. Na akci při zvedání Čekanického mostu jsme využili naše inovované zařízení synchronní zařízení KGF s elektronickým měřením zdvihu. Toto zařízení významně urychluje pracovní výokn a podstatně zvyšuje celkovou bezpečnost. Měření samozřejmě probíhá bezdrátově přenosem do PC, kde je možná přesná kontrola parametrů, které jsme nastavili a můžeme monitorovat celkový průběh akce. Samozřejmostí je elektronický protokol s grafickým výstupem.

Hydraulika - zvedání mostuHydraulika - zvedání mostuHydraulika - zvedání mostuZvedání Čekanického mostuHydraulika - zvedání mostu

Hydraulické tlumiče kmitů Strakonická lávka

Na řece Otavě jsme vyvinuli, vyrobily a také namontovali 4 kusy hydraulických tlumičů TK10-150 o tlumící síle 4 x 100 kN a zdvihu 1500 mm. Účelem tlumičů je ztlumení podélných vodorovných kmitů mostní konstrukce.

Hydraulické tlumiče na lávceHydraulické tlumiče na lávceHydraulické tlumiče na lávceHydraulické tlumiče na lávceHydraulické tlumiče na lávce

ZVEDÁNÍ VELKOSTROJE V UHELNÉM DOLE BÍLINA SD 1. STROJÍRENSKÁ A. S. 4/2009

Dostali jsme za úkol zvednout velkostroj na dobývání uhlí kvůli opravě kuličkového ložiska o přibližně 10 - 15 cm. Použili jsme špičkové zařízení 16-ti kusů krátkých válců s pojistnou maticí typu KM 200 - 150 HS o celkové nosnosti 3200 tun s motorovým čerpadlem na 700 bar o příkonu 7,5KW a rozvodným ovládacím zařízením včetně hadic a příslušenství.

Hydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaníHydraulický válec zvedaní

Výčet jednotlivých referencí je opravdu velký a v případě Vašeho zájmu Vám můžeme doložit mnohé další, abyste se ujistili, že jednáte se špičkovými profesionály v oboru.

Tlumiče pro Trojskou lávku - říjen 2020

Vyrobili jsme pro Trojskou lávku přes řeku Vltavu v Praze čtyři vertikální laděné hmotnostní tlumiče kmitů:

TMDV- 1250-1,62     2 kusy

Kmitající hmotnost

1 250kg

Celková hmotnost

1 500 kg

Vlastní frekvence

1,62 Hz

 

TMDV- 1250-1,85    2 kusy

Kmitající hmotnost

1 250kg

Celková hmotnost

1 500 kg

Vlastní frekvence

1,85 Hz

 

Tlumiče jsme namontovali, doladili a úspěšně odzkoušeli.

 

 

Novinky

 Copyright © 2019 KGF hydraulika - hydraulické válce a čerpadla z ČR.