Speciální hydraulické válce

Válce a prvky pro speciální použití

V případě speciálních požadavků na vysokotlaké hydraulické válce, nebo jiných požadavků při řešení problémů s velkými silami nebo hmotami pomocí hydrauliky nás kontaktujte zde Kontakty. Pokusíme se nalézt optimální řešení pro Vaše konkrétní podmínky.

Jsou to zejména následující příklady:

  • abnormální provedení válců - nosnost až 500 tun (ve vyjimečných případech i více), zvýšený zdvih, pracovní tlak až do 200 MPa, zvýšená pracovní teplota apod.,
  • soupravy válců s centrálním ovládáním a čerpadlem o nosnosti až několika tisíc tun.

Příklady vybraných speciálních aplikací:

Speciální hydraulické válce Rozvodný a řídící pult pro soupravu válců 600 tun. Součástí soupravy je dále 12 dvojčinných válců o nosnosti 50 tun, hydraulický agregát a rozvodné prvky umožňující vytvořit čtyři nezávislé zvedací body. Souprava umožňuje kontrolované zvedání a spouštění břemene o hmotnosti až 600 tun. Pomocí rozvodného pultu lze nezávisle řídit zvedání a spouštění každého ze čtyř zvedacích bodů.
Speciální hydraulické válce Souprava dvojčinných válců s čerpadlem. Nosnost jednoho válce 300 tun, zdvih 100 mm, pracovní tlak 70 MPa. Souprava je určena pro montáž dálničních mostních těles.
Speciální hydraulické válce Přípravek pro kontrolu kotev v betonu se silou do 100 kN.
Speciální hydraulické válce Speciální válce do technologické linky s pracovní teplotou nad 100 °C.

 

 

Novinky

 Copyright © 2019 KGF hydraulika - hydraulické válce a čerpadla z ČR.