Hydraulika

Hydraulika je náš svět. Hydrauliku milujeme a věnujeme se jí s plným nasazením. Hydraulika je odvětví, které vyžaduje plné nasazení. 

My jsme HYDRAULIKA KGF

Hydraulika je pro nás svět, práce a koníček zároveň. Klademe důraz na špičkovou kvalitu, prodlouženou záruku, zákaznický servis a rodinné prostředí firmy, kde přivítáme každého zákazníka, věnujeme mu dostatek času, vysvětlení a diskuze nad problémem. Samozřejmostí je dobré kafé k tomu. 

Jsme vývojáři, výrobci a prodejci zároveň. Dokonale známe naše produkty, protože jsme je vymysleli my. Udáváme tempo hydraulickému prostředí. Naše výrobky neustále prochází inovací a zlepšování. Obsahují "vychytávky", které na první pohled nevidíte, ale jakmile naše válce použijete, okamžitě pochopíte, že jsme z praxe. Protože naše válce jednoduše přemístíte pomocí našich úchytů. Naše hydraulické válce instalujeme, proto víme, jaká problematika tíží naše zákazníky. 

Naše služby poskytujeme jak v České republice, nejenom v Brně nebo Praze, ale všude. Stejně tak ve Slovenské republice a zároveň naše produkty dodáváme a vyvážíme do ciziny. Naši kvalitu znají všude. 

Hydraulika Brno

Naše sídlo firmy je v Brně. Pokud se za námi chcete zastavit a probrat problematiku hydrauliky jste vítání. Budeme se těšit na spolupráci a garantujeme Vám, že s našimi službami a výrobky budete maximálně spokojeni. 

Novinky

 Copyright © 2019 KGF hydraulika - hydraulické válce a čerpadla z ČR.